Vstup pro přihlášené organizace

Ročník 2018

Šestý ročník ocenění Neziskovka roku byl otevřen v červnu. Slavnostní vyhlášení nejlépe řízených neziskovek proběhlo 26. listopadu 2018 v Divadle Archa kde Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) oslavila 25 let existence.

Během slavnostního večera v pražském Divadle Archa převzaly prestižní titul a tradiční trofej ve tvaru hranolu z optického skla neziskové organizace ve čtyřech kategoriích (malá, střední a velká organizace, Cena veřejnosti).

KATEGORIE MALÁ NEZISKOVKA

Titul Malá neziskovka si odnesl spolek Kamarádize středočeského Stochova. Na 2. místě této kategorie se umístila organizace OZP Akademie z.ú. Třetí místo získala organizace Líska, z.s.

KATEGORIE STŘEDNÍ NEZISKOVKA

Titul Střední neziskovka získala organizace Debra z Brna. Na 2. místě v této kategorii se umístilo Aperio - Společnost pro zdravé rodičovství, z.s. Třetí místo nebylo uděleno

KATEGORIE VELKÁ NEZISKOVKA 

Titul Velká neziskovka obdrželo centrum Modré dveře se sídlem v Kostelci nad Černými lesy. Na 2. místě v této kategorii se umístila organizace Diakonie ČCE – středisko Vsetín a třetí místo obdrželi Sociální služby Praha 9, z.ú.

KATEGORIE CENA VEŘEJNOSTI

Cenu veřejnosti si letos odnesla organizace Post Bellum,  o.p.s., získala 913 hlasů z celkového počtu 2675.

Všechny oceněné organizace si odnesly trofej, finanční odměnu a věcné dary od podporovatelů akce. Vítěz Ceny veřejnosti navíc obdržel poukazy na kurzy na portálu Seduo.cz firmy LMC, která je jeho provozovatelem.  Další poukazy na kurzy na Seduo.cz směřovaly také do rukou organizací OZP Akademie z.ú. (2. místo kategorie Malá neziskovka) a Líska, z.s. (3. místo v kategorii Malá neziskovka).

Děkujeme všem partnerům ocenění Neziskovka roku 2018:

  • Skupina ČEZ – hlavní partner
  • Česká spořitelna
  • Plzeňský Prazdroj a. s.
  • Nadace Preciosa
  • Divadlo Archa
  • LMC s.r.o.
  • Ottova tiskárna
  • Sanek ponte
  • 22 Hlav

Mediálními partnery ocenění byly Deník Právo, Český rozhlas Radiožurná a Nadace Neziskovky.cz.

Všem partnerům ocenění Neziskovka roku 2017 děkujeme za podporu.

Seznam organizací a jejich pořadí naleznete v zde.

Tisková zpráva z 27. 11. 2018 ke stažení

Fotografie ze slavnostního večera pořídil pro Nadaci rozvoje občanské společnosti fotograf Jakub Hrab.

Podívejte se na krátké video z večera, zachycující atmosféru, nebo na záznam celého večera.

 

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Neziskovku roku podporují

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ

„Vážím si, že prostřednictvím Neziskovky roku se oceňují organizace, které transparentně hospodaří a příkladně splňují všechny své povinnosti.  Právě v neziskovém sektoru je velmi důležité se o své zkušenosti podělit a předávat cenné rady a dobrou praxi ostatním.”

 

Mgr. Michaela Ziková, MBA, Ředitelka Nadace ČEZ

 

Česká spořitelna

Česká spořitelna

“Česká spořitelna dlouhodobě podporuje neziskový sektor v České republice a je klíčovým bankovním partnerem mnoha neziskových organizací. Proto je nám ctí být také partnerem projektu Neziskovka roku, který vnímáme jako prestižní ocenění pro dlouhodobě výborně fungující organizace.” 

Pavel Kváš
manažer útvaru Veřejný a neziskový sektor, Česká spořitelna, a.s.

Deloitte

Deloitte

„Deloitte je hrdým partnerem Nadace rozvoje občanské společnosti. Podporu ocenění Neziskovka roku 2021 chápeme jako možnost, jak dále zviditelnit klíčové hodnoty, cíle a poslání, které jednotlivé neziskové organizace svou činností zastřešují. Vážíme si všech, kteří se rozhodnou pomáhat druhým, zejména pokud jde o podporu tak jedinečných věcí, jako jsou ochrana lidských práv, demokracie, zdraví či podpora vzdělávání.“


Diana Rádl Rogerová, řídící partnerka Deloitte Česká republika

Nadace Preciosa

Nadace Preciosa

Trofeje Preciosa jsou symbolem úspěchu… I letos obdrží nejvýše oceněné neziskovky nádherné prizmy, které darovala Nadace Preciosa.

„Jsme věrní a pokorní ke krajině, z níž pocházíme. Proto nezapomínáme na odpovědnost vůči lidem a regionu a snažíme se jim vracet maximum toho, co nám nabízí.“

 

 

 

 

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

Od firmy Ottova tiskárna jsme obdrželi darem krásné papírové tašky s potiskem Neziskovka roku, ve kterých obdrželi organizace dárky od partnerů ocenění Neziskovka roku.

SANEK Ponte, z. s.

SANEK Ponte, z. s.

V SANEK Ponte pomáhají neziskovým a příspěvkovým organizacím propojit břehy lidskosti a profesionálního managementu. Zakladatele, ředitele a další vedoucí pracovníky učí používat adekvátní a osvědčené manažerské nástroje pro řízení organizací, služeb a vedení lidí.

„Pro projekt „Neziskovka roku“ bije srdce SANEK Ponte od jejího vzniku. V roli auditora kategorie “velké organizace”, je nám velkým potěšením být u toho a vidět, jak organizace rostou, inspirují se a nebojí se nových myšlenek. Vzájemný dialog je pro nás obohacující a můžeme z něj čerpat i v další práci. Nejlepším oceněním tak je odvaha organizací jít do věcí naplno, nebát se si říct o zpětnou vazbu a odbornou pomoc.”

Mgr. et Mgr. Kateřina Brunclíková, DiS.                                                                                                                    ředitelka organizace

22HLAV

22HLAV

S firmou 22Hlav dlohodobě spolupracujeme na hodnocení organizací a vytváření zpětné vazby a rozvoji ocenění Neziskovka roku.

Facebook