Vstup pro přihlášené organizace

Ročník 2018

Šestý ročník ocenění Neziskovka roku byl otevřen v červnu. Slavnostní vyhlášení nejlépe řízených neziskovek proběhlo 26. listopadu 2018 v Divadle Archa kde Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) oslavila 25 let existence.

Během slavnostního večera v pražském Divadle Archa převzaly prestižní titul a tradiční trofej ve tvaru hranolu z optického skla neziskové organizace ve čtyřech kategoriích (malá, střední a velká organizace, Cena veřejnosti).

KATEGORIE MALÁ NEZISKOVKA

Titul Malá neziskovka si odnesl spolek Kamarádize středočeského Stochova. Na 2. místě této kategorie se umístila organizace OZP Akademie z.ú. Třetí místo získala organizace Líska, z.s.

KATEGORIE STŘEDNÍ NEZISKOVKA

Titul Střední neziskovka získala organizace Debra z Brna. Na 2. místě v této kategorii se umístilo Aperio - Společnost pro zdravé rodičovství, z.s. Třetí místo nebylo uděleno

KATEGORIE VELKÁ NEZISKOVKA 

Titul Velká neziskovka obdrželo centrum Modré dveře se sídlem v Kostelci nad Černými lesy. Na 2. místě v této kategorii se umístila organizace Diakonie ČCE – středisko Vsetín a třetí místo obdrželi Sociální služby Praha 9, z.ú.

KATEGORIE CENA VEŘEJNOSTI

Cenu veřejnosti si letos odnesla organizace Post Bellum,  o.p.s., získala 913 hlasů z celkového počtu 2675.

Všechny oceněné organizace si odnesly trofej, finanční odměnu a věcné dary od podporovatelů akce. Vítěz Ceny veřejnosti navíc obdržel poukazy na kurzy na portálu Seduo.cz firmy LMC, která je jeho provozovatelem.  Další poukazy na kurzy na Seduo.cz směřovaly také do rukou organizací OZP Akademie z.ú. (2. místo kategorie Malá neziskovka) a Líska, z.s. (3. místo v kategorii Malá neziskovka).

Děkujeme všem partnerům ocenění Neziskovka roku 2018:

  • Skupina ČEZ – hlavní partner
  • Česká spořitelna
  • Plzeňský Prazdroj a. s.
  • Nadace Preciosa
  • Divadlo Archa
  • LMC s.r.o.
  • Ottova tiskárna
  • Sanek ponte
  • 22 Hlav

Mediálními partnery ocenění byly Deník Právo, Český rozhlas Radiožurná a Nadace Neziskovky.cz.

Všem partnerům ocenění Neziskovka roku 2017 děkujeme za podporu.

Seznam organizací a jejich pořadí naleznete v zde.

Tisková zpráva z 27. 11. 2018 ke stažení

Fotografie ze slavnostního večera pořídil pro Nadaci rozvoje občanské společnosti fotograf Jakub Hrab.

Podívejte se na krátké video z večera, zachycující atmosféru, nebo na záznam celého večera.

 

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Neziskovku roku podporují

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ

„V naší zemi je řada lidí v neziskovém sektoru, kteří dlouhodobě odvádí vynikající profesionální práci. A řada nestátní neziskových organizací, které jsou vedeny transparentně a příkladně. Těší nás, že můžeme podpořit novou iniciativu, která tyto organizace ocení a jako příklad je předloží české společnosti.“

 

Mgr. Michaela Ziková, MBA
Ředitelka Nadace ČEZ a manažerka útvaru marketing ČEZ, a. s

 

Česká spořitelna

Česká spořitelna

Česká spořitelna coby nejstarší banka na trhu již přes 191 let napomáhá rozvoji naší společnosti. Společenská odpovědnost je součástí naší DNA. Veškeré aktivity v této oblasti vystihuje motto "Pomáháme dobrým věcem". A právě podpora projektu Neziskovka roku pomáhá naplňovat tuto myšlenku.

Pavel Kváš
manažer útvaru Veřejný a neziskový sektor, Česká spořitelna, a.s.

Plzeňský Prazdroj a. s.

Plzeňský Prazdroj a. s.

„Společenská odpovědnost je pro nás v Plzeňském Prazdroji v srdci našeho podnikání. Každý rok se proto pomocí našich regionálních grantových programů zapojujeme i do rozvoje neziskového sektoru. Profesionalizace neziskovek je společným cílem, který sdílíme s Nadací rozvoje občanské společnosti. Je nám tedy ctí, že se můžeme v letošním roce podílet na ocenění těch nejlepších neziskových organizací roku 2017 a pomoci jim tak v dalším rozvoji.“

Monika Matyáštíková

Public Affairs & CSR Manager CZ/SK Plzeňský Prazdroj a. s. 

Nadace Preciosa

Nadace Preciosa

Trofeje Preciosa jsou symbolem úspěchu… I letos obdrží nejvýše oceněné neziskovky nádherné prizmy, které darovala Nadace Preciosa.

„Jsme věrní a pokorní ke krajině, z níž pocházíme. Proto nezapomínáme na odpovědnost vůči lidem a regionu a snažíme se jim vracet maximum toho, co nám nabízí.“

 

 

 

 

Český rozhlas Radiožurnál

Český rozhlas Radiožurnál

Mediální partner -  Nejrychlejší zpravodajství z domova i ze světa: politika, ekonomika, kultura a sport. Rozhovory s osobnostmi. Zajímavosti a aktuality.

Facebook