Vstup pro přihlášené organizace

Jsme vidět!

Vždycky jsme říkali, že jedním z cílů Ocenění je zviditelnit ty nejlepší a představit příklady dobré praxe ostatním. A jak se nám to daří? Od začátku roku 2014 jsme zaznamenali 308 mediálních výstupů! Že jste všechny neviděli? My jsme si je dohledali a ty nejvýznamnější vám zde v odkazech nabízíme.

Televizní a rozhlasové výstupy

TV a rozhlas: 6 výstupů

Tištěné mediální výstupyTisk: 207 článků

Z toho 13 na titulní straně!


Jde např. o Deníky VLP (Pražský a další regiony), Lidové noviny, E15, Euro, Strategie, 5plus2, regionální městské plátky.

Větší obrázek s čitelnými články si stáhnete ZDE (1.4 MBZDE (dokument Adobe PDF)).

 

Online výstupy

Online: 95 článků

Mezi nimi např. iHNed.cz, ceskenoviny.cz (ČTK), denik.cz, ceskapozice.cz, ceskatelevize.cz, euro.e15.cz, neziskovky.cz, souvisime.cz, tvnoe.cz, stránky měst/obcí/krajů.

Facebook 'Neziskovka roku'

Nesbíráme lajky na kvantitu, máme raději aktivní fanoušky. Nicméně pokud mezi nimi ještě nejste, neváhejte ;-)

Naše nejúspěšnější příspěvky:

Neziskovku roku podporují

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ

„V naší zemi je řada lidí v neziskovém sektoru, kteří dlouhodobě odvádí vynikající profesionální práci. A řada nestátní neziskových organizací, které jsou vedeny transparentně a příkladně. Těší nás, že můžeme podpořit novou iniciativu, která tyto organizace ocení a jako příklad je předloží české společnosti.“

 

Mgr. Michaela Ziková, MBA
Ředitelka Nadace ČEZ a manažerka útvaru marketing ČEZ, a. s

 

Česká spořitelna

Česká spořitelna

Česká spořitelna coby nejstarší banka na trhu již přes 191 let napomáhá rozvoji naší společnosti. Společenská odpovědnost je součástí naší DNA. Veškeré aktivity v této oblasti vystihuje motto "Pomáháme dobrým věcem". A právě podpora projektu Neziskovka roku pomáhá naplňovat tuto myšlenku.

Pavel Kváš
manažer útvaru Veřejný a neziskový sektor, Česká spořitelna, a.s.

Plzeňský Prazdroj a. s.

Plzeňský Prazdroj a. s.

„Společenská odpovědnost je pro nás v Plzeňském Prazdroji v srdci našeho podnikání. Každý rok se proto pomocí našich regionálních grantových programů zapojujeme i do rozvoje neziskového sektoru. Profesionalizace neziskovek je společným cílem, který sdílíme s Nadací rozvoje občanské společnosti. Je nám tedy ctí, že se můžeme v letošním roce podílet na ocenění těch nejlepších neziskových organizací roku 2017 a pomoci jim tak v dalším rozvoji.“

Monika Matyáštíková

Public Affairs & CSR Manager CZ/SK Plzeňský Prazdroj a. s. 

Nadace Preciosa

Nadace Preciosa

Trofeje Preciosa jsou symbolem úspěchu… I letos obdrží nejvýše oceněné neziskovky nádherné prizmy, které darovala Nadace Preciosa.

„Jsme věrní a pokorní ke krajině, z níž pocházíme. Proto nezapomínáme na odpovědnost vůči lidem a regionu a snažíme se jim vracet maximum toho, co nám nabízí.“

 

 

 

 

Český rozhlas Radiožurnál

Český rozhlas Radiožurnál

Mediální partner -  Nejrychlejší zpravodajství z domova i ze světa: politika, ekonomika, kultura a sport. Rozhovory s osobnostmi. Zajímavosti a aktuality.

Facebook