Cena veřejnosti
HLASUJTE

Vstup pro přihlášené organizace

Jsme vidět!

Vždycky jsme říkali, že jedním z cílů Ocenění je zviditelnit ty nejlepší a představit příklady dobré praxe ostatním. A jak se nám to daří? Od začátku roku 2014 jsme zaznamenali 308 mediálních výstupů! Že jste všechny neviděli? My jsme si je dohledali a ty nejvýznamnější vám zde v odkazech nabízíme.

Televizní a rozhlasové výstupy

TV a rozhlas: 6 výstupů

Tištěné mediální výstupyTisk: 207 článků

Z toho 13 na titulní straně!


Jde např. o Deníky VLP (Pražský a další regiony), Lidové noviny, E15, Euro, Strategie, 5plus2, regionální městské plátky.

Větší obrázek s čitelnými články si stáhnete ZDE (1.4 MBZDE (dokument Adobe PDF)).

 

Online výstupy

Online: 95 článků

Mezi nimi např. iHNed.cz, ceskenoviny.cz (ČTK), denik.cz, ceskapozice.cz, ceskatelevize.cz, euro.e15.cz, neziskovky.cz, souvisime.cz, tvnoe.cz, stránky měst/obcí/krajů.

Facebook 'Neziskovka roku'

Nesbíráme lajky na kvantitu, máme raději aktivní fanoušky. Nicméně pokud mezi nimi ještě nejste, neváhejte ;-)

Naše nejúspěšnější příspěvky:

Neziskovku roku podporují

Skupina ČEZ - hlavní partner

Skupina ČEZ - hlavní partner

V naší zemi je řada lidí v neziskovém sektoru, kteří dlouhodobě odvádí vynikající profesionální práci. A řada nestátní neziskových organizací, které jsou vedeny transparentně a příkladně. Těší nás, že můžeme podpořit iniciativu, která tyto organizace ocení a jako příklad je předloží české společnosti.

Mgr. Michaela Ziková, MBA
Ředitelka Nadace ČEZ a manažerka útvaru marketing ČEZ, a. s.
Česká spořitelna

Česká spořitelna

Česká spořitelna coby nejstarší banka na trhu již přes 191 let napomáhá rozvoji naší společnosti. Společenská odpovědnost je součástí naší DNA. Veškeré aktivity v této oblasti vystihuje motto "Pomáháme dobrým věcem". A právě podpora projektu Neziskovka roku pomáhá naplňovat tuto myšlenku.

Pavel Kváš
manažer útvaru Veřejný a neziskový sektor, Česká spořitelna, a.s.

Plzeňský Prazdroj a. s.

Plzeňský Prazdroj a. s.

„Společenská odpovědnost je pro nás v Plzeňském Prazdroji v srdci našeho podnikání. Každý rok se proto pomocí našich regionálních grantových programů zapojujeme i do rozvoje neziskového sektoru. Profesionalizace neziskovek je společným cílem, který sdílíme s Nadací rozvoje občanské společnosti. Je nám tedy ctí, že se můžeme v letošním roce podílet na ocenění těch nejlepších neziskových organizací roku 2017 a pomoci jim tak v dalším rozvoji.“

Monika Matyáštíková

Public Affairs & CSR Manager CZ/SK Plzeňský Prazdroj a. s. 

Nadace Preciosa

Nadace Preciosa

Trofeje Preciosa jsou symbolem úspěchu… I letos obdrží nejvýše oceněné neziskovky nádherné prizmy, které darovala Nadace Preciosa.

„Jsme věrní a pokorní ke krajině, z níž pocházíme. Proto nezapomínáme na odpovědnost vůči lidem a regionu a snažíme se jim vracet maximum toho, co nám nabízí.“

 

 

 

 

Český rozhlas Radiožurnál

Český rozhlas Radiožurnál

Mediální partner -  Nejrychlejší zpravodajství z domova i ze světa: politika, ekonomika, kultura a sport. Rozhovory s osobnostmi. Zajímavosti a aktuality.

Facebook