Vstup pro přihlášené organizace

Jsme vidět!

Vždycky jsme říkali, že jedním z cílů Ocenění je zviditelnit ty nejlepší a představit příklady dobré praxe ostatním. A jak se nám to daří? Od začátku roku 2014 jsme zaznamenali 308 mediálních výstupů! Že jste všechny neviděli? My jsme si je dohledali a ty nejvýznamnější vám zde v odkazech nabízíme.

Televizní a rozhlasové výstupy

TV a rozhlas: 6 výstupů

Tištěné mediální výstupyTisk: 207 článků

Z toho 13 na titulní straně!


Jde např. o Deníky VLP (Pražský a další regiony), Lidové noviny, E15, Euro, Strategie, 5plus2, regionální městské plátky.

Větší obrázek s čitelnými články si stáhnete ZDE (1.4 MBZDE (dokument Adobe PDF)).

 

Online výstupy

Online: 95 článků

Mezi nimi např. iHNed.cz, ceskenoviny.cz (ČTK), denik.cz, ceskapozice.cz, ceskatelevize.cz, euro.e15.cz, neziskovky.cz, souvisime.cz, tvnoe.cz, stránky měst/obcí/krajů.

Facebook 'Neziskovka roku'

Nesbíráme lajky na kvantitu, máme raději aktivní fanoušky. Nicméně pokud mezi nimi ještě nejste, neváhejte ;-)

Naše nejúspěšnější příspěvky:

Neziskovku roku podporují

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ

„Vážím si, že prostřednictvím Neziskovky roku se oceňují organizace, které transparentně hospodaří a příkladně splňují všechny své povinnosti.  Právě v neziskovém sektoru je velmi důležité se o své zkušenosti podělit a předávat cenné rady a dobrou praxi ostatním.”

 

Mgr. Michaela Ziková, MBA, Ředitelka Nadace ČEZ

 

Česká spořitelna

Česká spořitelna

“Česká spořitelna dlouhodobě podporuje neziskový sektor v České republice a je klíčovým bankovním partnerem mnoha neziskových organizací. Proto je nám ctí být také partnerem projektu Neziskovka roku, který vnímáme jako prestižní ocenění pro dlouhodobě výborně fungující organizace.” 

Pavel Kváš
manažer útvaru Veřejný a neziskový sektor, Česká spořitelna, a.s.

Nadace Preciosa

Nadace Preciosa

Trofeje Preciosa jsou symbolem úspěchu… I letos obdrží nejvýše oceněné neziskovky nádherné prizmy, které darovala Nadace Preciosa.

„Jsme věrní a pokorní ke krajině, z níž pocházíme. Proto nezapomínáme na odpovědnost vůči lidem a regionu a snažíme se jim vracet maximum toho, co nám nabízí.“

 

 

 

 

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

Od firmy Ottova tiskárna jsme obdrželi darem krásné papírové tašky s potiskem Neziskovka roku, ve kterých obdrželi organizace dárky od partnerů ocenění Neziskovka roku.

22HLAV

22HLAV

S firmou 22Hlav dlohodobě spolupracujeme na hodnocení organizací a vytváření zpětné vazby a rozvoji ocenění Neziskovka roku.

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova je jedna z nejstarších evropských univerzit. V roce 2021 uzavřela UK s NROS memorandum o spolupráci. Od počátku spolupracují na metodice organizačního řízení Neziskovky roku.

Facebook