Vstup pro přihlášené organizace

Cena veřejnosti 2021

Cena veřejnosti je speciální kategorií ocenění Neziskovka roku. Pro svoji neziskovku roku jste v 9. ročníku ocenění mohli hlasovat od 15. 11. 2021 – 10. 1. 2022.

 

Cena veřejnosti je speciální kategorií ocenění Neziskovka roku. Zatímco v hlavních třech kategoriích o oceněných neziskovkách rozhodují odborníci, v Ceně veřejnosti se naši semifinalisté ucházejí o přízeň širokých davů. 

Cenu veřejnosti v 9. ročníku Neziskovky roku vyhrála organizace Nedoklubko, která získala 1092 hlasů. Celkem hlasovalo 4639 lidí.

Děkujeme všem hlasujícím v Ceně veřejnosti.

Nedoklubko z.s.

Nedoklubko je nestátní nezisková organizace podporující rodiny předčasně narozených dětí. Poskytuje okamžitou a ucelenou informační podporu a zvyšuje povědomí o problematice předčasného porodu. Spolupracuje se všemi perinatologickými centry v ČR a souvisejícími odbornými společnostmi. Prostřednictvím regionálních koordinátorek předává potřebné vybavení na neonatologická oddělení a podpůrné materiály rodičům. Podporuje odborný výzkum příčin a prevence předčasného porodu.  Nedoklubko je tu pro... více

Neziskovku roku podporují

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ

„Vážím si, že prostřednictvím Neziskovky roku se oceňují organizace, které transparentně hospodaří a příkladně splňují všechny své povinnosti.  Právě v neziskovém sektoru je velmi důležité se o své zkušenosti podělit a předávat cenné rady a dobrou praxi ostatním.”

 

Mgr. Michaela Ziková, MBA, Ředitelka Nadace ČEZ

 

Česká spořitelna

Česká spořitelna

“Česká spořitelna dlouhodobě podporuje neziskový sektor v České republice a je klíčovým bankovním partnerem mnoha neziskových organizací. Proto je nám ctí být také partnerem projektu Neziskovka roku, který vnímáme jako prestižní ocenění pro dlouhodobě výborně fungující organizace.” 

Pavel Kváš
manažer útvaru Veřejný a neziskový sektor, Česká spořitelna, a.s.

Nadace Preciosa

Nadace Preciosa

Trofeje Preciosa jsou symbolem úspěchu… I letos obdrží nejvýše oceněné neziskovky nádherné prizmy, které darovala Nadace Preciosa.

„Jsme věrní a pokorní ke krajině, z níž pocházíme. Proto nezapomínáme na odpovědnost vůči lidem a regionu a snažíme se jim vracet maximum toho, co nám nabízí.“

 

 

 

 

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

Od firmy Ottova tiskárna jsme obdrželi darem krásné papírové tašky s potiskem Neziskovka roku, ve kterých obdrželi organizace dárky od partnerů ocenění Neziskovka roku.

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova je jedna z nejstarších evropských univerzit. V roce 2021 uzavřela UK s NROS memorandum o spolupráci. Od počátku spolupracují na metodice organizačního řízení Neziskovky roku.

Facebook