Řekli o Neziskovce roku

S Nadací rozvoje občanské společnosti spolupracujeme už řadu let. Letos jsme se rozhodli stát generálním partnerem soutěže Neziskovka roku, kterou vnímáme jako významnou příležitost pro motivaci organizací směrem k vlastní profesionalizaci. Partnerství v soutěži je pro nás logické vyústění naší dlouhodobé snahy emancipovat regionální partnery, podporovat je v psaní kvalitních projektů, nastavovaní vnitřních řídicích mechanismů nebo efektivním fundraisingu. Partnerstvím v soutěži to pro nás ale nekončí, těšíme se, že se staneme aktivní součástí celého mechanismu, abychom získané zkušenosti mohli aktivně předávat našim mnoha partnerům z řad veřejně prospěšných organizací.

Ladislav Kučera, ředitel NADAČNÍ FOND ŠKODA AUTO

Ocenění Neziskovka roku podporujeme několik let. Důvod je jednoduchý - je důležité, aby se ve společnosti pozitivně hovořilo o dobrých příkladech fungování neziskovek a nezávislé odborné ocenění pomáhá zvýšit prestiž neziskového sektoru. Zároveň, jak potvrdila vaše data, organizace se díky účasti v Neziskovce roku kapacitně zvětšují, zvyšují příjmy z fundraisingu a umí lépe finančně i personálně řídit - a to je také záměrem Sociálního bankovnictví. Díky spojení sil tak přispíváme ke stabilnějšímu, profesionálnějšímu a silnějšímu neziskovému sektoru.

Otto Mach, manažer Sociálního bankovnictví ČESKÁ SPOŘITELNA

  Poslouchejte, inspirujte se

  Zaposlouchejte se do podcastu Nahlídni, kde byli hosty naši partneři a vítězné neziskovky.

  Dopadová data

  0 %
  neziskovek se od účasti v NR kapacitně zvětšilo
  0 %
  neziskovkám se od účasti zvýšily příspěvky od dárců
  0 %
  neziskovek hodnotí label NR jako prestižní
  0 %
  neziskovek by soutěž doporučilo ostatním NNO

  Novinky

  Cenu Ladislava Čerycha za čin roku 2022 získala Markéta Horneková, která již osm let pomáhá zapojovat děti na okraji společnosti.

  Cenu Ladislava Čerycha za čin roku 2022 získala Markéta Horneková, která již osm let pomáhá zapojovat děti na okraji společnosti.

  Ocenění za mimořádné činy pro občanskou společnost nese název po významném mecenáši Ladislavu Čerychovi, osobnosti,…

  Známe vítěze ocenění Neziskovky roku 2022

  Známe vítěze ocenění Neziskovky roku 2022

  Praha, 19. ledna 2023 Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) předala 18. ledna vybraným neziskovým organizacím…

  Finalisté Neziskovky roku 2022

  Finalisté Neziskovky roku 2022

  Představujeme vám finalisty 10. ročníku Neziskovky roku. Postupujícím organizacím moc gratulujeme a přejeme hodně štěstí…