Vstup pro přihlášené organizace

Ocenění Neziskový čin roku 2020

Jste jednotlivec nebo organizace, která nějakým způsobem pomohla v dnešní těžké době svým projektem, činem, k budování a posílení občanské společnosti? Rozhodli jste se třeba rozvážet obědy seniorům, nebo jste sehnali počítače pro děti, nebo jste zorganizovali akci na podporu někoho ohroženého? Přesně vás hledáme. Chceme zviditelnit tyto vyjímečné skutky a projekty a ukázat ostatním dobré příklady a inspirovat je.

Vyplňte krátký formulář a přihlaste svůj dobrý skutek, svojí pomoc, svůj čin.

 

čin roku 2020

Proč se přihlásit?

 

  • ZVIDITELNÍTE svoji práci, či práci vaší organizace.
  • PŘISPĚJETE  k posílení statusu iniciativ a neziskových organizací v očích odborné i široké veřejnosti.
  • MOTIVUJETE ostatní k dobrým činům a občanské angažovanosti.
  • OCENÍTE A POVZBUDÍTE ty, kteří si to zaslouží.
  • OBDRŽÍTE zajímavé finanční a nefinanční odměny.

 

Nezávislé ocenění uděluje Nadace rozvoje občanské společnosti a je součástí nadačního programu a ocenění Neziskovka roku, je ale určen též neformalizovaným iniciativám.

Předkladatelem jsou fyzické i právnické osoby, tedy běžní občané či organizace.Je možné za jednu osobu nebo organizaci registrovat jen jeden čin. 

Uzávěrka příjmu je 30. listopadu 2020.

Postupuje a vyhodnoceno bude prvních 30 zaregistrovaných počinů.

Pokyny pro účastníky ocenění a systém hodnocení

Ocenění a  předání cen

Hodnocení proběhne v termínu od 1. - 15. prosince 2020

Slavnostní vyhlášení proběhne společně s vyhlášením vítězů Neziskovka roku v lednu 2021.

Profily vítězů i finalistů, jejich příběhy, loga a kontaktní údaje budou představeny na webových stránkách neziskovkaroku.cz a sociálních sítích NROS. S vítězem bude natočen díl podcastu Nahlídni.

Neziskovku roku podporují

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ

„Vážím si, že prostřednictvím Neziskovky roku se oceňují organizace, které transparentně hospodaří a příkladně splňují všechny své povinnosti.  Právě v neziskovém sektoru je velmi důležité se o své zkušenosti podělit a předávat cenné rady a dobrou praxi ostatním.”

 

Mgr. Michaela Ziková, MBA, Ředitelka Nadace ČEZ

 

Česká spořitelna

Česká spořitelna

“Česká spořitelna dlouhodobě podporuje neziskový sektor v České republice a je klíčovým bankovním partnerem mnoha neziskových organizací. Proto je nám ctí být také partnerem projektu Neziskovka roku, který vnímáme jako prestižní ocenění pro dlouhodobě výborně fungující organizace.” 

Pavel Kváš
manažer útvaru Veřejný a neziskový sektor, Česká spořitelna, a.s.

Deloitte

Deloitte

„Deloitte je hrdým partnerem Nadace rozvoje občanské společnosti. Podporu ocenění Neziskovka roku 2021 chápeme jako možnost, jak dále zviditelnit klíčové hodnoty, cíle a poslání, které jednotlivé neziskové organizace svou činností zastřešují. Vážíme si všech, kteří se rozhodnou pomáhat druhým, zejména pokud jde o podporu tak jedinečných věcí, jako jsou ochrana lidských práv, demokracie, zdraví či podpora vzdělávání.“


Diana Rádl Rogerová, řídící partnerka Deloitte Česká republika

Nadace Preciosa

Nadace Preciosa

Trofeje Preciosa jsou symbolem úspěchu… I letos obdrží nejvýše oceněné neziskovky nádherné prizmy, které darovala Nadace Preciosa.

„Jsme věrní a pokorní ke krajině, z níž pocházíme. Proto nezapomínáme na odpovědnost vůči lidem a regionu a snažíme se jim vracet maximum toho, co nám nabízí.“

 

 

 

 

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

Od firmy Ottova tiskárna jsme obdrželi darem krásné papírové tašky s potiskem Neziskovka roku, ve kterých obdrželi organizace dárky od partnerů ocenění Neziskovka roku.

SANEK Ponte, z. s.

SANEK Ponte, z. s.

V SANEK Ponte pomáhají neziskovým a příspěvkovým organizacím propojit břehy lidskosti a profesionálního managementu. Zakladatele, ředitele a další vedoucí pracovníky učí používat adekvátní a osvědčené manažerské nástroje pro řízení organizací, služeb a vedení lidí.

„Pro projekt „Neziskovka roku“ bije srdce SANEK Ponte od jejího vzniku. V roli auditora kategorie “velké organizace”, je nám velkým potěšením být u toho a vidět, jak organizace rostou, inspirují se a nebojí se nových myšlenek. Vzájemný dialog je pro nás obohacující a můžeme z něj čerpat i v další práci. Nejlepším oceněním tak je odvaha organizací jít do věcí naplno, nebát se si říct o zpětnou vazbu a odbornou pomoc.”

Mgr. et Mgr. Kateřina Brunclíková, DiS.                                                                                                                    ředitelka organizace

22HLAV

22HLAV

S firmou 22Hlav dlohodobě spolupracujeme na hodnocení organizací a vytváření zpětné vazby a rozvoji ocenění Neziskovka roku.

Facebook