Vstup pro přihlášené organizace

Vyhlašujeme semifinalisty

Postupujeme do semifinále. Zde jsou semifinalisti.

Na konci října se sešla porota z řad studentů a vyučujících Karlovy univerzity, aby vyhodnotila zaslané informace od neziskovek do Neziskovky roku. Bylo velmi napínavé sledovat, jak se pořadí mění i přes to, že bodování bylo vysoké a vyšší už nikdo neočekával. Letos se přihlásilo spoustu kvalitních organizací, přeskakovaly se i takové neziskovky, které už v ocenění byly a ocenění dostaly. Proto moužou být letos semifinalisté na sebe právem hrdí už v této fázi hodnocení!
 
A kdo že to postoupil, ptáte se?
 
Gratulujeme postupujícím!
 
Velká konkurence letos způsobila, že se do semifinále nedostalo spoustu taktéž dobrých organizací. Rozhodnout mohl i jen jeden bod! Bylo to napínavé až dokonce.
Zároveň nezapomeňte, že od poloviny listopadu, budou právě tyto organizace bojovat o Váš hlas v Ceně Veřejnosti Neziskovka roku 2021!
Brzy se dovíte víc. Bude to stejně napínavé, co myslíte? Vše je ve Vašich rukou.
 
 
 
 

Neziskovku roku podporují

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ

„Vážím si, že prostřednictvím Neziskovky roku se oceňují organizace, které transparentně hospodaří a příkladně splňují všechny své povinnosti.  Právě v neziskovém sektoru je velmi důležité se o své zkušenosti podělit a předávat cenné rady a dobrou praxi ostatním.”

 

Mgr. Michaela Ziková, MBA, Ředitelka Nadace ČEZ

 

Česká spořitelna

Česká spořitelna

“Česká spořitelna dlouhodobě podporuje neziskový sektor v České republice a je klíčovým bankovním partnerem mnoha neziskových organizací. Proto je nám ctí být také partnerem projektu Neziskovka roku, který vnímáme jako prestižní ocenění pro dlouhodobě výborně fungující organizace.” 

Pavel Kváš
manažer útvaru Veřejný a neziskový sektor, Česká spořitelna, a.s.

Nadace Preciosa

Nadace Preciosa

Trofeje Preciosa jsou symbolem úspěchu… I letos obdrží nejvýše oceněné neziskovky nádherné prizmy, které darovala Nadace Preciosa.

„Jsme věrní a pokorní ke krajině, z níž pocházíme. Proto nezapomínáme na odpovědnost vůči lidem a regionu a snažíme se jim vracet maximum toho, co nám nabízí.“

 

 

 

 

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

Od firmy Ottova tiskárna jsme obdrželi darem krásné papírové tašky s potiskem Neziskovka roku, ve kterých obdrželi organizace dárky od partnerů ocenění Neziskovka roku.

22HLAV

22HLAV

S firmou 22Hlav dlohodobě spolupracujeme na hodnocení organizací a vytváření zpětné vazby a rozvoji ocenění Neziskovka roku.

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova je jedna z nejstarších evropských univerzit. V roce 2021 uzavřela UK s NROS memorandum o spolupráci. Od počátku spolupracují na metodice organizačního řízení Neziskovky roku.

Facebook