Vstup pro přihlášené organizace

Šestý ročník ocenění Neziskovka roku zná své semifinalisty

Stejně jako v předchozích letech, i letos se o titul Neziskovka roku budou ucházet neziskové  organizace z celé České republiky ve třech kategoriích: malá, střední a velká neziskovka. Které organizace tedy po úvodním kole 6. ročníku ocenění postupují do semifinále?

Škála organizací přihlášených do ocenění Neziskovka roku 2018 je zase opravdu pestrá, některé neziskovky vstupují do ocenění opakovaně.  Na návštěvu hodnotitelů ve svých organizacích se mohou těšit neziskovky uvedené na následujících řádcích.

Semifinalisté v kategorii Malá neziskovka roku 2018

 • KAMARÁDI, spolek
 • OZP Akademie z.ú.
 • Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Mikulášovice
 • LÍSKA, z.s.
 • Společnost Parkinson, z. s.

Semifinalisté v kategorii Střední neziskovka roku 2018

 • APERIO - Společnost pro zdravé rodičovství, z.s.
 • DEBRA ČR

Semifinalisté v kategorii Velká neziskovka roku 2018

 • DIAKONIE ČCE – STŘEDISKO VSETÍN
 • Terapeutické centrum Modré dveře, z.ú.
 • POST BELLUM, p.s.
 • Sociální služby Praha 9, z.ú.

Všem organizacím postupujícím do semifinále gratulujeme. Podrobně se nám představí v rámci speciální kategorie CENA VEŘEJNOSTI 2018 – hlasování bude spuštěno na webu Neziskovky roku 22. října 2018.

Slavnostní vyhlášení letošních nejlépe řízených neziskových organizací proběhne 26. listopadu v Divadle Archa v Praze.

Další informace k aktuálním ročníku ocenění naleznete zde.

Neziskovku roku podporují

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ

„V naší zemi je řada lidí v neziskovém sektoru, kteří dlouhodobě odvádí vynikající profesionální práci. A řada nestátní neziskových organizací, které jsou vedeny transparentně a příkladně. Těší nás, že můžeme podpořit novou iniciativu, která tyto organizace ocení a jako příklad je předloží české společnosti.“

 

Mgr. Michaela Ziková, MBA
Ředitelka Nadace ČEZ a manažerka útvaru marketing ČEZ, a. s

 

Česká spořitelna

Česká spořitelna

Česká spořitelna coby nejstarší banka na trhu již přes 191 let napomáhá rozvoji naší společnosti. Společenská odpovědnost je součástí naší DNA. Veškeré aktivity v této oblasti vystihuje motto "Pomáháme dobrým věcem". A právě podpora projektu Neziskovka roku pomáhá naplňovat tuto myšlenku.

Pavel Kváš
manažer útvaru Veřejný a neziskový sektor, Česká spořitelna, a.s.

Plzeňský Prazdroj a. s.

Plzeňský Prazdroj a. s.

„Společenská odpovědnost je pro nás v Plzeňském Prazdroji v srdci našeho podnikání. Každý rok se proto pomocí našich regionálních grantových programů zapojujeme i do rozvoje neziskového sektoru. Profesionalizace neziskovek je společným cílem, který sdílíme s Nadací rozvoje občanské společnosti. Je nám tedy ctí, že se můžeme v letošním roce podílet na ocenění těch nejlepších neziskových organizací roku 2017 a pomoci jim tak v dalším rozvoji.“

Monika Matyáštíková

Public Affairs & CSR Manager CZ/SK Plzeňský Prazdroj a. s. 

Nadace Preciosa

Nadace Preciosa

Trofeje Preciosa jsou symbolem úspěchu… I letos obdrží nejvýše oceněné neziskovky nádherné prizmy, které darovala Nadace Preciosa.

„Jsme věrní a pokorní ke krajině, z níž pocházíme. Proto nezapomínáme na odpovědnost vůči lidem a regionu a snažíme se jim vracet maximum toho, co nám nabízí.“

 

 

 

 

Český rozhlas Radiožurnál

Český rozhlas Radiožurnál

Mediální partner -  Nejrychlejší zpravodajství z domova i ze světa: politika, ekonomika, kultura a sport. Rozhovory s osobnostmi. Zajímavosti a aktuality.

Facebook