Vstup pro přihlášené organizace

Přihlašování do 9. ročníku Neziskovka roku

9. ročník Neziskovky roku v plném proudu. Přihlašování neziskovek do ocenění Neziskovka roku potrvá do 30. září.

Nominace neziskovek skončily, ale přihlašování samotných neziskovek jede v plném proudu! Desítky nominovaných a za nimi plno krásných příběhů, nám dává pocit, že to vše má smysl, ale zároveň nás to naplňuje smutkem, že nemáme dostatek cen pro všechny skvělé organizace, protože jste všichni hodni ocenění. Bohužel to není možné, takže Vás vystavíme soutěžnímu adrenalinu, abyste jste se nám ukázali, ne jen jako schopné organizace, ale jako úplné jedničky v nezisku z celé ČR!

Čeká Vás zajímavá cesta od auditu řízení, setkání s ostatními neziskovkami, zpětná vazba odborníků a nakonec, pokud dojdete až do finále i spoustu cen , finančních i nefinančních. 

Těšíme se na Vaše přihlášky prosřednictvím formuláře zde Přihlaste se

Neziskovku roku podporují

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ

„Vážím si, že prostřednictvím Neziskovky roku se oceňují organizace, které transparentně hospodaří a příkladně splňují všechny své povinnosti.  Právě v neziskovém sektoru je velmi důležité se o své zkušenosti podělit a předávat cenné rady a dobrou praxi ostatním.”

 

Mgr. Michaela Ziková, MBA, Ředitelka Nadace ČEZ

 

Česká spořitelna

Česká spořitelna

“Česká spořitelna dlouhodobě podporuje neziskový sektor v České republice a je klíčovým bankovním partnerem mnoha neziskových organizací. Proto je nám ctí být také partnerem projektu Neziskovka roku, který vnímáme jako prestižní ocenění pro dlouhodobě výborně fungující organizace.” 

Pavel Kváš
manažer útvaru Veřejný a neziskový sektor, Česká spořitelna, a.s.

Nadace Preciosa

Nadace Preciosa

Trofeje Preciosa jsou symbolem úspěchu… I letos obdrží nejvýše oceněné neziskovky nádherné prizmy, které darovala Nadace Preciosa.

„Jsme věrní a pokorní ke krajině, z níž pocházíme. Proto nezapomínáme na odpovědnost vůči lidem a regionu a snažíme se jim vracet maximum toho, co nám nabízí.“

 

 

 

 

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

Od firmy Ottova tiskárna jsme obdrželi darem krásné papírové tašky s potiskem Neziskovka roku, ve kterých obdrželi organizace dárky od partnerů ocenění Neziskovka roku.

22HLAV

22HLAV

S firmou 22Hlav dlohodobě spolupracujeme na hodnocení organizací a vytváření zpětné vazby a rozvoji ocenění Neziskovka roku.

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova je jedna z nejstarších evropských univerzit. V roce 2021 uzavřela UK s NROS memorandum o spolupráci. Od počátku spolupracují na metodice organizačního řízení Neziskovky roku.

Facebook