Vstup pro přihlášené organizace

Přihlašování do 9. ročníku Neziskovka roku uzavřeno

Uzavřeny přihlášky do Neziskovky roku 2021

Děkujeme všem přihlášeným neziskovkám za účast. Bylo vás letos nemálo, z čehož máme radost, čím víc vás je, tím napínavější je čekání na postupující semifinalisty.

Kdo postoupí do semifinále zjistíte už brzy.

Harmonogram na následující dny zde:

22. 10. – 31. 10. 2021  Formální hodnocení v NROS
2. 11. 2021  Vyhlášení max. 5 semifinalistů v každé kategorii
4. 11. – 13. 12. 2021  Hodnocení v organizacích
15. 11. 2021 – 10. 1. 2022  Hlasování v Ceně veřejnosti
17. 12. 2021  Prezentace finalistů před hodnoticí komisí
Leden 2022  Slavnostní vyhlášení výsledků 9. ročníku ocenění

Neziskovku roku podporují

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ

„Vážím si, že prostřednictvím Neziskovky roku se oceňují organizace, které transparentně hospodaří a příkladně splňují všechny své povinnosti.  Právě v neziskovém sektoru je velmi důležité se o své zkušenosti podělit a předávat cenné rady a dobrou praxi ostatním.”

 

Mgr. Michaela Ziková, MBA, Ředitelka Nadace ČEZ

 

Česká spořitelna

Česká spořitelna

“Česká spořitelna dlouhodobě podporuje neziskový sektor v České republice a je klíčovým bankovním partnerem mnoha neziskových organizací. Proto je nám ctí být také partnerem projektu Neziskovka roku, který vnímáme jako prestižní ocenění pro dlouhodobě výborně fungující organizace.” 

Pavel Kváš
manažer útvaru Veřejný a neziskový sektor, Česká spořitelna, a.s.

Nadace Preciosa

Nadace Preciosa

Trofeje Preciosa jsou symbolem úspěchu… I letos obdrží nejvýše oceněné neziskovky nádherné prizmy, které darovala Nadace Preciosa.

„Jsme věrní a pokorní ke krajině, z níž pocházíme. Proto nezapomínáme na odpovědnost vůči lidem a regionu a snažíme se jim vracet maximum toho, co nám nabízí.“

 

 

 

 

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

Od firmy Ottova tiskárna jsme obdrželi darem krásné papírové tašky s potiskem Neziskovka roku, ve kterých obdrželi organizace dárky od partnerů ocenění Neziskovka roku.

22HLAV

22HLAV

S firmou 22Hlav dlohodobě spolupracujeme na hodnocení organizací a vytváření zpětné vazby a rozvoji ocenění Neziskovka roku.

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova je jedna z nejstarších evropských univerzit. V roce 2021 uzavřela UK s NROS memorandum o spolupráci. Od počátku spolupracují na metodice organizačního řízení Neziskovky roku.

Facebook