Vstup pro přihlášené organizace

O titul Neziskovka roku 2017 se uchází devět finalistů

Pátý ročník prestižního ocenění Neziskovka roku spěje do finále. Z patnácti semifinalistů bylo vybráno devět neziskových organizací do finálového kola, v kterém se budou prezentovat před odbornou hodnoticí komisí.

Jak to celé dopadlo a které z finálových organizací jsou na základě posouzení odborníků nejlépe řízené, bude zřejmé v pondělí 27. listopadu, kdy v Divadle Archa v Praze za účasti partnerů ocenění proběhne slavnostní předání cen.

Do finálové devítky se v 5. ročníku ocenění probojovaly tyto neziskovky:

Kategorie Malá neziskovka roku 2017
Celé Česko čte dětem, o. p. s.
Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Mikulášovice
KAMARÁDI, spolek

Kategorie Střední neziskovka roku 2017
Domácí hospic Vysočina, o.p.s.
ParaCENTRUM Fenix, z. s.
Terapeutické centrum Modré dveře, z.ú.

Kategorie Velká neziskovka roku 2017
ACORUS, z.ú.
Green Doors z.ú.
IQ Roma servis, z.s

Přehled partnerů, kteří podporují Neziskovku roku 2017

Neziskovku roku podporují

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ

„Vážím si, že prostřednictvím Neziskovky roku se oceňují organizace, které transparentně hospodaří a příkladně splňují všechny své povinnosti.  Právě v neziskovém sektoru je velmi důležité se o své zkušenosti podělit a předávat cenné rady a dobrou praxi ostatním.”

 

Mgr. Michaela Ziková, MBA, Ředitelka Nadace ČEZ

 

Česká spořitelna

Česká spořitelna

“Česká spořitelna dlouhodobě podporuje neziskový sektor v České republice a je klíčovým bankovním partnerem mnoha neziskových organizací. Proto je nám ctí být také partnerem projektu Neziskovka roku, který vnímáme jako prestižní ocenění pro dlouhodobě výborně fungující organizace.” 

Pavel Kváš
manažer útvaru Veřejný a neziskový sektor, Česká spořitelna, a.s.

Nadace Preciosa

Nadace Preciosa

Trofeje Preciosa jsou symbolem úspěchu… I letos obdrží nejvýše oceněné neziskovky nádherné prizmy, které darovala Nadace Preciosa.

„Jsme věrní a pokorní ke krajině, z níž pocházíme. Proto nezapomínáme na odpovědnost vůči lidem a regionu a snažíme se jim vracet maximum toho, co nám nabízí.“

 

 

 

 

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

Od firmy Ottova tiskárna jsme obdrželi darem krásné papírové tašky s potiskem Neziskovka roku, ve kterých obdrželi organizace dárky od partnerů ocenění Neziskovka roku.

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova je jedna z nejstarších evropských univerzit. V roce 2021 uzavřela UK s NROS memorandum o spolupráci. Od počátku spolupracují na metodice organizačního řízení Neziskovky roku.

Facebook