Přihlášení do
ocenění ZDE

Vstup pro přihlášené organizace

O titul Neziskovka roku 2017 se uchází devět finalistů

Pátý ročník prestižního ocenění Neziskovka roku spěje do finále. Z patnácti semifinalistů bylo vybráno devět neziskových organizací do finálového kola, v kterém se budou prezentovat před odbornou hodnoticí komisí.

Jak to celé dopadlo a které z finálových organizací jsou na základě posouzení odborníků nejlépe řízené, bude zřejmé v pondělí 27. listopadu, kdy v Divadle Archa v Praze za účasti partnerů ocenění proběhne slavnostní předání cen.

Do finálové devítky se v 5. ročníku ocenění probojovaly tyto neziskovky:

Kategorie Malá neziskovka roku 2017
Celé Česko čte dětem, o. p. s.
Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Mikulášovice
KAMARÁDI, spolek

Kategorie Střední neziskovka roku 2017
Domácí hospic Vysočina, o.p.s.
ParaCENTRUM Fenix, z. s.
Terapeutické centrum Modré dveře, z.ú.

Kategorie Velká neziskovka roku 2017
ACORUS, z.ú.
Green Doors z.ú.
IQ Roma servis, z.s

Přehled partnerů, kteří podporují Neziskovku roku 2017

Neziskovku roku podporují

Skupina ČEZ - hlavní partner

Skupina ČEZ - hlavní partner

V naší zemi je řada lidí v neziskovém sektoru, kteří dlouhodobě odvádí vynikající profesionální práci. A řada nestátní neziskových organizací, které jsou vedeny transparentně a příkladně. Těší nás, že můžeme podpořit iniciativu, která tyto organizace ocení a jako příklad je předloží české společnosti.

Mgr. Michaela Ziková, MBA
Ředitelka Nadace ČEZ a manažerka útvaru marketing ČEZ, a. s.
Česká spořitelna

Česká spořitelna

Česká spořitelna coby nejstarší banka na trhu již přes 191 let napomáhá rozvoji naší společnosti. Společenská odpovědnost je součástí naší DNA. Veškeré aktivity v této oblasti vystihuje motto "Pomáháme dobrým věcem". A právě podpora projektu Neziskovka roku pomáhá naplňovat tuto myšlenku.

Pavel Kváš
manažer útvaru Veřejný a neziskový sektor, Česká spořitelna, a.s.

Plzeňský Prazdroj a. s.

Plzeňský Prazdroj a. s.

„Společenská odpovědnost je pro nás v Plzeňském Prazdroji v srdci našeho podnikání. Každý rok se proto pomocí našich regionálních grantových programů zapojujeme i do rozvoje neziskového sektoru. Profesionalizace neziskovek je společným cílem, který sdílíme s Nadací rozvoje občanské společnosti. Je nám tedy ctí, že se můžeme v letošním roce podílet na ocenění těch nejlepších neziskových organizací roku 2017 a pomoci jim tak v dalším rozvoji.“

Monika Matyáštíková

Public Affairs & CSR Manager CZ/SK Plzeňský Prazdroj a. s. 

Nadace Preciosa

Nadace Preciosa

Trofeje Preciosa jsou symbolem úspěchu… I letos obdrží nejvýše oceněné neziskovky nádherné prizmy, které darovala Nadace Preciosa.

„Jsme věrní a pokorní ke krajině, z níž pocházíme. Proto nezapomínáme na odpovědnost vůči lidem a regionu a snažíme se jim vracet maximum toho, co nám nabízí.“

 

 

 

 

Český rozhlas Radiožurnál

Český rozhlas Radiožurnál

Mediální partner -  Nejrychlejší zpravodajství z domova i ze světa: politika, ekonomika, kultura a sport. Rozhovory s osobnostmi. Zajímavosti a aktuality.

Facebook