Cena veřejnosti
HLASUJTE

Vstup pro přihlášené organizace

Nominujte svoji Neziskovku roku 2020

Máte ve svém okolí neziskovou organizaci, která by si zasloužila ocenění za svou činnost?
Jste neziskovka a chcete sami sebe otestovat? Začíná osmý ročník Neziskovky roku, ocenění, kde kromě prestižního titulu, věcných odměn či uznání, mohou neziskovky získat i účinné nástroje pro zlepšení vlastní činnosti.

Ve čtvtrek 28. května odstartoval osmý ročník ocenění Neziskovka roku. Svoji neziskovku, ať už je to ta vaše, kde pracujete, nebo ta, která vám pomáhá, lze nominovat prostřednictvím formuláře zde do 31. července 2020. Organizace může přihlásit i sama sebe a to nejdéle do 18. září vyplněním sebehodnotícího formuláře. Přihlásit do vyplňování se může organizace zde. Semifinalisté všech kategorií - malá, střední a velká neziskovka - budou známi 30. září 2020, z nich vzejde i držitel Ceny veřejnosti, o kterém rozhodují hlasy všech, kdo chtějí a budou mezi 19. 10. – 20. 12. 2020 hlasovat.

Podívejte se na video z konference Moderní technologie v nezisku, kde byl letošní ročník odstartován.

Neziskovku roku podporují

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ

„Vážím si, že prostřednictvím Neziskovky roku se oceňují organizace, které transparentně hospodaří a příkladně splňují všechny své povinnosti.  Právě v neziskovém sektoru je velmi důležité se o své zkušenosti podělit a předávat cenné rady a dobrou praxi ostatním.”

 

Mgr. Michaela Ziková, MBA, Ředitelka Nadace ČEZ

 

Česká spořitelna

Česká spořitelna

“Česká spořitelna dlouhodobě podporuje neziskový sektor v České republice a je klíčovým bankovním partnerem mnoha neziskových organizací. Proto je nám ctí být také partnerem projektu Neziskovka roku, který vnímáme jako prestižní ocenění pro dlouhodobě výborně fungující organizace.” 

Pavel Kváš
manažer útvaru Veřejný a neziskový sektor, Česká spořitelna, a.s.

Nadace Preciosa

Nadace Preciosa

Trofeje Preciosa jsou symbolem úspěchu… I letos obdrží nejvýše oceněné neziskovky nádherné prizmy, které darovala Nadace Preciosa.

„Jsme věrní a pokorní ke krajině, z níž pocházíme. Proto nezapomínáme na odpovědnost vůči lidem a regionu a snažíme se jim vracet maximum toho, co nám nabízí.“

 

 

 

 

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

Od firmy Ottova tiskárna jsme obdrželi darem krásné papírové tašky s potiskem Neziskovka roku, ve kterých obdrželi organizace dárky od partnerů ocenění Neziskovka roku.

22HLAV

22HLAV

S firmou 22Hlav dlohodobě spolupracujeme na hodnocení organizací a vytváření zpětné vazby a rozvoji ocenění Neziskovka roku.

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova je jedna z nejstarších evropských univerzit. V roce 2021 uzavřela UK s NROS memorandum o spolupráci. Od počátku spolupracují na metodice organizačního řízení Neziskovky roku.

Facebook