Vstup pro přihlášené organizace

Finále a Slavnostní večer Neziskovky roku a Zlatého banánu

Dohodnotili jsme organizace ještě před koncem roku, Vy jste vyhodnotili Cenu veřejnosti. My už známe vítěze, Vy si na ně budete muset ještě chvíli počkat. Všechno se dozvíte 20. ledna, kdy se uskuteční Slavnostní předávání cen Neziskovka roku a Zlatý banán.

 

 

 

Dohodnotili jsme organizace ještě před koncem roku, Vy jste vyhodnotili Cenu veřejnosti. My už známe vítěze, Vy si na ně budete muset ještě chvíli počkat. Všechno se dozvíte 20. ledna, kdy se uskuteční Slavnostní předávání cen Neziskovka roku a Zlatý banán, kde již třetím rokem je na společném programu společně s NROS podílí i organizace AVPO, jehož Zlatý banán určitě znáte, pokud ne, určitě se podívejte na jejich stránky Zlatý banán.

Obě dvě organizace bychom Vás rádi pozvali k účasti na akci, která se koná ve Švandově divadle v Praze, od 19:00. Letos si totiž můžete koupit vstupenky a být tam s námi také. Lístky nakoupíte zde

Neziskovku roku podporují

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ

„Vážím si, že prostřednictvím Neziskovky roku se oceňují organizace, které transparentně hospodaří a příkladně splňují všechny své povinnosti.  Právě v neziskovém sektoru je velmi důležité se o své zkušenosti podělit a předávat cenné rady a dobrou praxi ostatním.”

 

Mgr. Michaela Ziková, MBA, Ředitelka Nadace ČEZ

 

Česká spořitelna

Česká spořitelna

“Česká spořitelna dlouhodobě podporuje neziskový sektor v České republice a je klíčovým bankovním partnerem mnoha neziskových organizací. Proto je nám ctí být také partnerem projektu Neziskovka roku, který vnímáme jako prestižní ocenění pro dlouhodobě výborně fungující organizace.” 

Pavel Kváš
manažer útvaru Veřejný a neziskový sektor, Česká spořitelna, a.s.

Nadace Preciosa

Nadace Preciosa

Trofeje Preciosa jsou symbolem úspěchu… I letos obdrží nejvýše oceněné neziskovky nádherné prizmy, které darovala Nadace Preciosa.

„Jsme věrní a pokorní ke krajině, z níž pocházíme. Proto nezapomínáme na odpovědnost vůči lidem a regionu a snažíme se jim vracet maximum toho, co nám nabízí.“

 

 

 

 

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

Od firmy Ottova tiskárna jsme obdrželi darem krásné papírové tašky s potiskem Neziskovka roku, ve kterých obdrželi organizace dárky od partnerů ocenění Neziskovka roku.

22HLAV

22HLAV

S firmou 22Hlav dlohodobě spolupracujeme na hodnocení organizací a vytváření zpětné vazby a rozvoji ocenění Neziskovka roku.

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova je jedna z nejstarších evropských univerzit. V roce 2021 uzavřela UK s NROS memorandum o spolupráci. Od počátku spolupracují na metodice organizačního řízení Neziskovky roku.

Facebook