Vstup pro přihlášené organizace

Cena veřejnosti 2021

I letos se budou všechny postupující neziskovky ucházet o váš hlas v Ceně veřejnosti. Pro svoji neziskovku roku můžete v 9. ročníku ocenění hlasovat od 15. 11. 2021 – 10. 1. 2022.

 

 

Už podeváte můžete svým hlasem rozhodnout, která neziskovka si letos odnese cenu popularity, neboli Cenu veřejnosti. Podívejte se na videa, která pro vás každá jedna neziskovka vytvořila, aby zabojovala o vaši přízeň a hlasujte, pro tu, která je vašemu srdci nebo hodnotám nejblíže, či vás prostě baví.

Nebo už máte vybráno a jdete na jistotu? I to je možné i to je vítané, jen do toho! Letos je z čeho vybírat, uznejte sami:

 

Třináct neziskovek se probojovalo do semifinále, třináct neziskovek teď čeká, jak se rozhodnete. Každý máte jen jeden hlas, hlasujte tak s rozmyslem ať nelitujete zbklého rozhodnutí.

Tak která to bude? Která je nejlepší? Která je ta vaše?

Ta jedna, jedna jediná, co zaslouží si váš hlas?!

Hlasovat můžete od 15.11 2021 do 10.1. 2022

Neziskovku roku podporují

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ

„Vážím si, že prostřednictvím Neziskovky roku se oceňují organizace, které transparentně hospodaří a příkladně splňují všechny své povinnosti.  Právě v neziskovém sektoru je velmi důležité se o své zkušenosti podělit a předávat cenné rady a dobrou praxi ostatním.”

 

Mgr. Michaela Ziková, MBA, Ředitelka Nadace ČEZ

 

Česká spořitelna

Česká spořitelna

“Česká spořitelna dlouhodobě podporuje neziskový sektor v České republice a je klíčovým bankovním partnerem mnoha neziskových organizací. Proto je nám ctí být také partnerem projektu Neziskovka roku, který vnímáme jako prestižní ocenění pro dlouhodobě výborně fungující organizace.” 

Pavel Kváš
manažer útvaru Veřejný a neziskový sektor, Česká spořitelna, a.s.

Nadace Preciosa

Nadace Preciosa

Trofeje Preciosa jsou symbolem úspěchu… I letos obdrží nejvýše oceněné neziskovky nádherné prizmy, které darovala Nadace Preciosa.

„Jsme věrní a pokorní ke krajině, z níž pocházíme. Proto nezapomínáme na odpovědnost vůči lidem a regionu a snažíme se jim vracet maximum toho, co nám nabízí.“

 

 

 

 

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

Od firmy Ottova tiskárna jsme obdrželi darem krásné papírové tašky s potiskem Neziskovka roku, ve kterých obdrželi organizace dárky od partnerů ocenění Neziskovka roku.

22HLAV

22HLAV

S firmou 22Hlav dlohodobě spolupracujeme na hodnocení organizací a vytváření zpětné vazby a rozvoji ocenění Neziskovka roku.

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova je jedna z nejstarších evropských univerzit. V roce 2021 uzavřela UK s NROS memorandum o spolupráci. Od počátku spolupracují na metodice organizačního řízení Neziskovky roku.

Facebook