Přihlášení do
ocenění ZDE

Vstup pro přihlášené organizace

Novinky

Přihlašování do 9. ročníku Neziskovka roku

Datum zveřejnění: 1.9.2021 | Rubrika: Novinky

9. ročník Neziskovky roku v plném proudu. Přihlašování neziskovek do ocenění Neziskovka roku potrvá do 30. září.

Spuštění 9. ročníku Neziskovka roku

Datum zveřejnění: 30.7.2021 | Rubrika: Novinky

S radostí Vám oznamujeme, že byly spuštěny nominace a přihlášení do 9. ročníku ocenění Neziskovka roku. Letos jsme se snažili usnadnit neziskovkám cestu, kterou musí ujít, aby se dostali do finále. Formuláře jsou jednodušší, naše očekávání velká. 

Známe vítěze cen Neziskovka roku a Zlatý banán 2020

Datum zveřejnění: 27.1.2021 | Rubrika: Novinky

Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) a Asociace veřejně prospěšných organizací ČR (AVPO ČR) předaly vybraným neziskovým organizacím ceny Neziskovka roku 2020 a Zlatý banán za nejlepší příběh.

Přihlaste se do Neziskovky roku 2020

Datum zveřejnění: 4.8.2020 | Rubrika: Novinky

Chcete vědět kde jsou silné a slabé stránky v řízení Vaší organizace? Chcete dostat zpětnou vazbu od odborníků? Přihlaste se do ocenění Neziskovka roku 2020. Organizace musí nejdéle do 18. září vyplnit sebehodnotící formulář.

Nominujte nebo se přihlaste do Neziskovky roku 2020

Datum zveřejnění: 29.6.2020 | Rubrika: Novinky

Máte ve svém okolí neziskovou organizaci, která si zaslouží ocenění za svou činnost? Jste neziskovka a chcete sami sebe otestovat? Začal osmý ročník Neziskovky roku, ocenění, kde kromě prestižního titulu, věcných odměn či uznání, mohou neziskovky získat i účinné nástroje pro zlepšení vlastní činnosti.

Nominujte svoji Neziskovku roku 2020

Datum zveřejnění: 2.6.2020 | Rubrika: Novinky

Máte ve svém okolí neziskovou organizaci, která by si zasloužila ocenění za svou činnost?Jste neziskovka a chcete sami sebe otestovat? Začíná osmý ročník Neziskovky roku, ocenění, kde kromě prestižního titulu, věcných odměn či uznání, mohou neziskovky získat i účinné nástroje pro zlepšení vlastní činnosti.

Zahájení 8. ročníku ocenění Neziskovka roku již brzy

Datum zveřejnění: 26.5.2020 | Rubrika: Novinky

Zahájení 8. ročníku ocenění Neziskovka roku proběhne tento čtvrtek 28. května na online konferenci Moderní technologie v nezisku, která je pořádána v rámci společného vzdělávacího programu AVPO Servisní a Sdružení NROS. Hlavním partnerem konference je AVPO ČR a Nadace rozvoje občanské společnosti. Konference je ZDARMA.

Známe vítěze Neziskovka roku 2019

Datum zveřejnění: 15.1.2020 | Rubrika: Novinky

Již po sedmé udělovala Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) společně s partnery ocenění Neziskovka roku. Během včerejšího slavnostního večera (14.1.2020) v pražské Malostranské besedě, převzaly prestižní titul a nádhernou trofej ve tvaru hranolu z optického skla neziskové organizace ve čtyřech kategoriích (malá, střední a velká organizace, Cena veřejnosti).

Spuštěno hlasování v Ceně veřejnosti

Datum zveřejnění: 23.10.2019 | Rubrika: Novinky

I váš hlas může rozhodnout o tom, která nezisková organizace získá prestižní ocenění Cena veřejnosti Neziskovky roku. Nově budou dva měsíce od 22. října na to, aby kdokoliv mohl podpořit tu „svoji“ neziskovku. Hlasovat lze až do 22. prosince 2019 prostřednictvím webových stránek ZDE. Pro zaslání hlasu do Ceny veřejnosti lze vybírat z organizací ze všech tří kategorií, které prošly náročným výběrem a patří mezi nejlépe řízené neziskovky u nás, jejich velikost není v tomto případě rozhodující.

Staňte se Neziskovkou roku 2019

Datum zveřejnění: 23.7.2019 | Rubrika: Novinky

Chcete se stát Neziskovkou roku 2019. Přihlaste se nejpozději do 15. září. Nadace rozvoje občanské společnosti vyhlašuje sedmý ročník ocenění pro české neziskovky, které umožňuje přihlášeným vyhodnotit řízení své činnosti a získat inspiraci ke zlepšení. Titul Neziskovka roku 2019 obdrží nejlépe vedené organizace ve třech kategoriích (malá, velká, střední neziskovka) a také v Ceně veřejnosti.
1 2 3

Neziskovku roku podporují

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ

„Vážím si, že prostřednictvím Neziskovky roku se oceňují organizace, které transparentně hospodaří a příkladně splňují všechny své povinnosti.  Právě v neziskovém sektoru je velmi důležité se o své zkušenosti podělit a předávat cenné rady a dobrou praxi ostatním.”

 

Mgr. Michaela Ziková, MBA, Ředitelka Nadace ČEZ

 

Česká spořitelna

Česká spořitelna

“Česká spořitelna dlouhodobě podporuje neziskový sektor v České republice a je klíčovým bankovním partnerem mnoha neziskových organizací. Proto je nám ctí být také partnerem projektu Neziskovka roku, který vnímáme jako prestižní ocenění pro dlouhodobě výborně fungující organizace.” 

Pavel Kváš
manažer útvaru Veřejný a neziskový sektor, Česká spořitelna, a.s.

Nadace Preciosa

Nadace Preciosa

Trofeje Preciosa jsou symbolem úspěchu… I letos obdrží nejvýše oceněné neziskovky nádherné prizmy, které darovala Nadace Preciosa.

„Jsme věrní a pokorní ke krajině, z níž pocházíme. Proto nezapomínáme na odpovědnost vůči lidem a regionu a snažíme se jim vracet maximum toho, co nám nabízí.“

 

 

 

 

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

Od firmy Ottova tiskárna jsme obdrželi darem krásné papírové tašky s potiskem Neziskovka roku, ve kterých obdrželi organizace dárky od partnerů ocenění Neziskovka roku.

22HLAV

22HLAV

S firmou 22Hlav dlohodobě spolupracujeme na hodnocení organizací a vytváření zpětné vazby a rozvoji ocenění Neziskovka roku.

Facebook