Vstup pro přihlášené organizace

Novinky

Známe vítěze Neziskovka roku 2019

Datum zveřejnění: 15.1.2020 | Rubrika: Novinky

Již po sedmé udělovala Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) společně s partnery ocenění Neziskovka roku. Během včerejšího slavnostního večera (14.1.2020) v pražské Malostranské besedě, převzaly prestižní titul a nádhernou trofej ve tvaru hranolu z optického skla neziskové organizace ve čtyřech kategoriích (malá, střední a velká organizace, Cena veřejnosti).

Spuštěno hlasování v Ceně veřejnosti

Datum zveřejnění: 23.10.2019 | Rubrika: Novinky

I váš hlas může rozhodnout o tom, která nezisková organizace získá prestižní ocenění Cena veřejnosti Neziskovky roku. Nově budou dva měsíce od 22. října na to, aby kdokoliv mohl podpořit tu „svoji“ neziskovku. Hlasovat lze až do 22. prosince 2019 prostřednictvím webových stránek ZDE. Pro zaslání hlasu do Ceny veřejnosti lze vybírat z organizací ze všech tří kategorií, které prošly náročným výběrem a patří mezi nejlépe řízené neziskovky u nás, jejich velikost není v tomto případě rozhodující.

Staňte se Neziskovkou roku 2019

Datum zveřejnění: 23.7.2019 | Rubrika: Novinky

Chcete se stát Neziskovkou roku 2019. Přihlaste se nejpozději do 15. září. Nadace rozvoje občanské společnosti vyhlašuje sedmý ročník ocenění pro české neziskovky, které umožňuje přihlášeným vyhodnotit řízení své činnosti a získat inspiraci ke zlepšení. Titul Neziskovka roku 2019 obdrží nejlépe vedené organizace ve třech kategoriích (malá, velká, střední neziskovka) a také v Ceně veřejnosti.

Nominujte svoji NEZISKOVKU ROKU 2019

Datum zveřejnění: 23.5.2019 | Rubrika: Novinky

Máte ve svém okolí neziskovou organizaci, která by si zasloužila ocenění za svou činnost?Jste neziskovka a chcete sami sebe otestovat?Začíná sedmý ročník Neziskovky roku, ocenění, kde kromě prestižního titulu, věcných odměn či uznání,mohou neziskovky získat i účinné nástroje pro zlepšení vlastní činnosti.

Zahájení 7. ročníku ocenění Neziskovka roku již brzy

Datum zveřejnění: 27.3.2019 | Rubrika: Novinky

Zahájení 7. ročníku ocenění Neziskovka roku proběhne na mezinárodní konferenci "BUDOVÁNÍ A OCHRANA DŮVĚRYHODNOSTI NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ", kterou pořádá Asociace veřejně prospěšných organizací ČR (AVPO ČR)  ve spolupráci s International Association of Charity Monitoring Organizations (ICFO) a AVPO Servisní, o.p.s. . Konference proběhne ve Staroměstské radnici 24. května 2019. 

6. ročník ocenění NEZISKOVKA ROKU zná vítěze

Datum zveřejnění: 27.11.2018 | Rubrika: Novinky

Již šestým rokem udělovala Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) slavící letos 25 let existence společně s partnery ocenění NEZISKOVKA ROKU. V pondělí 26.11.2018 během slavnostního večera v pražském Divadle Archa převzaly prestižní titul a tradiční trofej ve tvaru hranolu z optického skla neziskové organizace ve čtyřech kategoriích (malá, střední a velká organizace, Cena veřejnosti).

Slavnostní předávání ocenění

Datum zveřejnění: 25.11.2018 | Rubrika: Novinky

Již šestým rokem udělíme v pondělí 26. 11 .2018 od 19:00 v Divadle Archa společně s partnery ocenění NEZISKOVKA ROKU.

Hlasování v Ceně veřejnosti spuštěno. Podpořte svoji neziskovku.

Datum zveřejnění: 22.10.2018 | Rubrika: Novinky

Od 22. října do 22. listopadu široká veřejnost vybírá ze semifinalistů letošního ročníku ocenění Neziskovka roku tu NEJneziskovku. Která z nich získá přízeň davů, to se dozvíme při slavnostním vyhlášení v pondělí 26. listopadu 2018 v Divadle Archa.

Šestý ročník ocenění Neziskovka roku zná své semifinalisty

Datum zveřejnění: 24.9.2018 | Rubrika: Novinky

Stejně jako v předchozích letech, i letos se o titul Neziskovka roku budou ucházet neziskové  organizace z celé České republiky ve třech kategoriích: malá, střední a velká neziskovka. Které organizace tedy po úvodním kole 6. ročníku ocenění postupují do semifinále?

Přihlášení do Neziskovky roku 2018 ukončeno.

Datum zveřejnění: 19.9.2018 | Rubrika: Novinky

V pátek 14. 9. bylo ukončeno přihlášení do Neziskovky roku 2018. Pro přihlášení bylo potřeba se registrovat a projít sebehodnoticím formuláře.
1 2

Neziskovku roku podporují

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ

„V naší zemi je řada lidí v neziskovém sektoru, kteří dlouhodobě odvádí vynikající profesionální práci. A řada nestátní neziskových organizací, které jsou vedeny transparentně a příkladně. Těší nás, že můžeme podpořit novou iniciativu, která tyto organizace ocení a jako příklad je předloží české společnosti.“

 

Mgr. Michaela Ziková, MBA
Ředitelka Nadace ČEZ a manažerka útvaru marketing ČEZ, a. s

 

Česká spořitelna

Česká spořitelna

Česká spořitelna coby nejstarší banka na trhu již přes 191 let napomáhá rozvoji naší společnosti. Společenská odpovědnost je součástí naší DNA. Veškeré aktivity v této oblasti vystihuje motto "Pomáháme dobrým věcem". A právě podpora projektu Neziskovka roku pomáhá naplňovat tuto myšlenku.

Pavel Kváš
manažer útvaru Veřejný a neziskový sektor, Česká spořitelna, a.s.

Plzeňský Prazdroj a. s.

Plzeňský Prazdroj a. s.

„Společenská odpovědnost je pro nás v Plzeňském Prazdroji v srdci našeho podnikání. Každý rok se proto pomocí našich regionálních grantových programů zapojujeme i do rozvoje neziskového sektoru. Profesionalizace neziskovek je společným cílem, který sdílíme s Nadací rozvoje občanské společnosti. Je nám tedy ctí, že se můžeme v letošním roce podílet na ocenění těch nejlepších neziskových organizací roku 2017 a pomoci jim tak v dalším rozvoji.“

Monika Matyáštíková

Public Affairs & CSR Manager CZ/SK Plzeňský Prazdroj a. s. 

Nadace Preciosa

Nadace Preciosa

Trofeje Preciosa jsou symbolem úspěchu… I letos obdrží nejvýše oceněné neziskovky nádherné prizmy, které darovala Nadace Preciosa.

„Jsme věrní a pokorní ke krajině, z níž pocházíme. Proto nezapomínáme na odpovědnost vůči lidem a regionu a snažíme se jim vracet maximum toho, co nám nabízí.“

 

 

 

 

Český rozhlas Radiožurnál

Český rozhlas Radiožurnál

Mediální partner -  Nejrychlejší zpravodajství z domova i ze světa: politika, ekonomika, kultura a sport. Rozhovory s osobnostmi. Zajímavosti a aktuality.

Facebook