Vstup pro přihlášené organizace

Přihlaste se

V roce 2021 probíhá 9. ročník ocenění Neziskovka roku, opět ve třech kategoriích: velká, střední a malá neziskovka. Ve speciální kategorii Cena veřejnosti rozhoduje o nejúspěšnější neziskovce hlasováním široká veřejnost.

Přihlásit se můžete do 30. září, nedoporučujeme však nechávat přihlášení spojené s vyplněním sebehodnoticího formuláře na poslední chvíli.

Stáhněte si Pokyny pro účastníky Neziskovky roku 2021.

1. Vyplňte přihlášku

Nejprve je třeba vyplnit přihlášku. Po jejím odeslání obdržíte na vámi zadanou e-mailovou adresu aktivační e-mail s potvrzením.

Přihlášením do ocenění jste získali přístup do systému projektu.

V zóně Vstup pro registrované organizace (v pravém horním rohu webové stránky ocenění) najdete po zadání přihlašovacích údajů svůj sebehodnoticí formulář, s kterým budete dále pracovat.

2. Vyplňte sebehodnoticí formulář

Jste-li přihlášeni, můžete začít s vyplňováním sebehodnoticího formuláře. Formulář není třeba vyplnit najednou, můžete se do něj opakovaně vracet a vkládat nové informace.

V případě nejasností se na nás neváhejte obrátit.

Neziskovku roku podporují

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ

„Vážím si, že prostřednictvím Neziskovky roku se oceňují organizace, které transparentně hospodaří a příkladně splňují všechny své povinnosti.  Právě v neziskovém sektoru je velmi důležité se o své zkušenosti podělit a předávat cenné rady a dobrou praxi ostatním.”

 

Mgr. Michaela Ziková, MBA, Ředitelka Nadace ČEZ

 

Česká spořitelna

Česká spořitelna

“Česká spořitelna dlouhodobě podporuje neziskový sektor v České republice a je klíčovým bankovním partnerem mnoha neziskových organizací. Proto je nám ctí být také partnerem projektu Neziskovka roku, který vnímáme jako prestižní ocenění pro dlouhodobě výborně fungující organizace.” 

Pavel Kváš
manažer útvaru Veřejný a neziskový sektor, Česká spořitelna, a.s.

Nadace Preciosa

Nadace Preciosa

Trofeje Preciosa jsou symbolem úspěchu… I letos obdrží nejvýše oceněné neziskovky nádherné prizmy, které darovala Nadace Preciosa.

„Jsme věrní a pokorní ke krajině, z níž pocházíme. Proto nezapomínáme na odpovědnost vůči lidem a regionu a snažíme se jim vracet maximum toho, co nám nabízí.“

 

 

 

 

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

Od firmy Ottova tiskárna jsme obdrželi darem krásné papírové tašky s potiskem Neziskovka roku, ve kterých obdrželi organizace dárky od partnerů ocenění Neziskovka roku.

22HLAV

22HLAV

S firmou 22Hlav dlohodobě spolupracujeme na hodnocení organizací a vytváření zpětné vazby a rozvoji ocenění Neziskovka roku.

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova je jedna z nejstarších evropských univerzit. V roce 2021 uzavřela UK s NROS memorandum o spolupráci. Od počátku spolupracují na metodice organizačního řízení Neziskovky roku.

Facebook