Cena veřejnosti
HLASUJTE

Vstup pro přihlášené organizace

Spolek Jokes&Games

Jsme spolek nadšených dobrovolníků, který pořádá vzdělávací a volnočasové aktivity pro rodiny s dětmi a školy. Hledáme možnosti, jak svět zábavy dále posouvat a dávat mu smysluplný rozměr.  Myšlenka Jokes&Games vznikla v roce 2007 v Šumperku, kdy byl Jakub Gloza žákem na základní škole a společně se svými spolužáky připravoval zábavné stanoviště pro mladší žáky. Za 14 let se kroužku stala organizace, která sdružuje přes 150 mladých a nadšených dobrovolníků, kteří věnují svůj volný čas dětem a ostatním.
Během této doby se nám podařilo uspořádat přes 150 zábavných a vzdělávacích akcí, které se účastnilo více jak 40 000 dětí. Na těchto akcích se podílelo přes 400 dobrovolníků z řad studentů i dospělých.
×

Neziskovku roku podporují

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ

„Vážím si, že prostřednictvím Neziskovky roku se oceňují organizace, které transparentně hospodaří a příkladně splňují všechny své povinnosti.  Právě v neziskovém sektoru je velmi důležité se o své zkušenosti podělit a předávat cenné rady a dobrou praxi ostatním.”

 

Mgr. Michaela Ziková, MBA, Ředitelka Nadace ČEZ

 

Česká spořitelna

Česká spořitelna

“Česká spořitelna dlouhodobě podporuje neziskový sektor v České republice a je klíčovým bankovním partnerem mnoha neziskových organizací. Proto je nám ctí být také partnerem projektu Neziskovka roku, který vnímáme jako prestižní ocenění pro dlouhodobě výborně fungující organizace.” 

Pavel Kváš
manažer útvaru Veřejný a neziskový sektor, Česká spořitelna, a.s.

Nadace Preciosa

Nadace Preciosa

Trofeje Preciosa jsou symbolem úspěchu… I letos obdrží nejvýše oceněné neziskovky nádherné prizmy, které darovala Nadace Preciosa.

„Jsme věrní a pokorní ke krajině, z níž pocházíme. Proto nezapomínáme na odpovědnost vůči lidem a regionu a snažíme se jim vracet maximum toho, co nám nabízí.“

 

 

 

 

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

OTTOVA TISKÁRNA, spol. s r.o.

Od firmy Ottova tiskárna jsme obdrželi darem krásné papírové tašky s potiskem Neziskovka roku, ve kterých obdrželi organizace dárky od partnerů ocenění Neziskovka roku.

22HLAV

22HLAV

S firmou 22Hlav dlohodobě spolupracujeme na hodnocení organizací a vytváření zpětné vazby a rozvoji ocenění Neziskovka roku.

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova je jedna z nejstarších evropských univerzit. V roce 2021 uzavřela UK s NROS memorandum o spolupráci. Od počátku spolupracují na metodice organizačního řízení Neziskovky roku.

Facebook