Vstup pro přihlášené organizace

AKTUALITY

Tisková zpráva, dne 29. listopadu 2016

Vítězné NEZISKOVKY ROKU 2016 přebraly ocenění během včerejšího slavnostního večera.

Již počtvrté udělovala Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) společně s partnery ocenění NEZISKOVKA ROKU. Během včerejšího slavnostního večera v pražském Divadle Archa převzaly prestižní titul a nádhernou trofej ve tvaru hranolu z optického skla neziskové organizace ve čtyřech kategoriích (malá, střední a velká organizace, Cena veřejnosti).

Titul Malá neziskovka získala organizace I MY, o.p.s. z jihočeské Soběslavi.

Titul Střední neziskovka získalo Portimo, o.p.s. z Nového Města na Moravě.

Titul Velká neziskovka obdržela Diecézní charita Brno.

Cenu veřejnosti a srdce veřejnosti si v letošním roce vydobyla MŠ a ZŠ Nona z Nového Města nad Metují. Celkem této neziskové organizaci bylo zasláno 2 246 hlasů a na speciálním rotopedu charitativní akce Nadace ČEZ – Pomáhej pohybem před začátkem akce „odšlapali“ příznivci částku 52.184 Kč, která poputuje na její konto.

Záznam ze slavnostního večera naleznete ZDE.

Ocenění NEZISKOVKA ROKU je jeden z nejvhodnějších způsobů, jak zviditelnit profesionálně řízené neziskovky, představit příklady dobré praxe ostatním a ukázat na kvalitu jejich práce.

Tyto prestižní ceny pro profesionálně vedené neziskové organizace uděluje NROS na základě vlastní vyvinuté metodiky „Zdravého organizačního řízení“©. 

Veškeré dostupné informace k projektu NEZISKOVKA ROKU naleznete na  www.neziskovkaroku.cz a www.nros.cz .

Ocenění NEZISKOVKA ROKU 2016 podporují: Skupina ČEZ, KPMG Česká republika, Česká spořitelna, Putt PD, Nadace Preciosa a Nadace Neziskovky.cz. Mediálním partnerem ocenění je Česká televize.

Tisková zpráva z 29. 11. 2016
Tisková zpráva ke stažení (dokument Adobe PDF)Tisková zpráva ke stažení 

Tisková zpráva z 21. 11. 2016

Tisková zpráva ke stažení (dokument Adobe PDF)Tisková zpráva ke stažení 

 

Tisková zpráva z 20. 10. 2016 

Tisková zpráva ke stažení (dokument Adobe PDF)Tisková zpráva ke stažení

 

1 2 3 4 5 6

Neziskovku roku podporují

Skupina ČEZ - hlavní partner

Skupina ČEZ - hlavní partner

V naší zemi je řada lidí v neziskovém sektoru, kteří dlouhodobě odvádí vynikající profesionální práci. A řada nestátní neziskových organizací, které jsou vedeny transparentně a příkladně. Těší nás, že můžeme podpořit novou iniciativu, která tyto organizace ocení a jako příklad je předloží české společnosti.

Mgr. Michaela Žemličková, MBA
Ředitelka Nadace ČEZ a manažerka útvaru public relations ČEZ, a. s.
Česká spořitelna

Česká spořitelna

Česká spořitelna coby nejstarší banka na trhu již přes 191 let napomáhá rozvoji naší společnosti. Společenská odpovědnost je součástí naší DNA. Veškeré aktivity v této oblasti vystihuje motto "Pomáháme dobrým věcem". A právě podpora projektu Neziskovka roku pomáhá naplňovat tuto myšlenku.

Pavel Kváš
manažer útvaru Veřejný a neziskový sektor, Česká spořitelna, a.s.

KPMG Česká republika

KPMG Česká republika

Společnost KPMG Česká republika se rozhodla podpořit ocenění Neziskovka roku, protože se v rámci svých společensky odpovědných projektů soustavně snaží svou odborností napomoci profesionalizaci neziskového sektoru. Správným nastavením fungování organizace se může dopad její činnosti násobit. To chceme určitě podpořit.

Ivana Ježková
CSR koordinátorka, KPMG Česká republika, s. r. o.
Nadace ČEZ

Nadace ČEZ

Novinkou letošního ocenění je  podpora od Nadace ČEZ, díky které si vítěz Ceny veřejnosti odnese i finanční odměnu.

 

 

Putt PD

Putt PD

Putt PD je společnost s dvacetiletými zkušenostmi svého týmu na poli médií, reklamy a marketingu. Na základě kontaktů ve světě sportu a showbyznysu vstoupila v roce 2004 také do sportu gentlemanů – golfu. Pořádá golfové turnaje Celebrity Golf Cup, Bank of the Green, Insurer of the Green, Pomozte dětem s Českým teplem a KPMG Invitational.

Nadace Preciosa

Nadace Preciosa

Trofeje Preciosa jsou symbolem úspěchu… I letos obdrží nejvýše oceněné neziskovky nádherné prizmy. 

„Jsme věrní a pokorní ke krajině, z níž pocházíme. Proto nezapomínáme na odpovědnost vůči lidem a regionu a snažíme se jim vracet maximum toho, co nám nabízí.“

 

 

 

 
Česká televize

Česká televize

„Česká televize vnímá neziskové organizace jako jeden z pilířů občanské společnosti a spolupráci s ním jako jednu ze svých priorit. Proto se stala partnerem prestižního ocenění Neziskovka roku, které  významně přispívá k rozvoji a profesionalizaci celého neziskového sektoru.“

Monika Tomíčková
manažerka charitativních aktivit České televize

Nadace Neziskovky

Nadace Neziskovky

Podporujeme neziskové organizace na jejich cestě k profesionalitě, proto fandíme těm, které se chtějí stát Neziskovkou roku. Samotná účast v soutěži jim totiž pomáhá zhodnotit dosavadní činnost a vnitřní procesy v organizaci. S přispěním cenné zpětné vazby od odborníků tak mohou účastníci odhalit své slabší stránky a zaměřit se na jejich zlepšení. A to je skvělou motivací do další práce!

Mgr. Lukáš Novák
předseda správní rady Nadace Neziskovky.cz
Divadlo Archa

Divadlo Archa

Ve spolupráci s Divadlem Archa vzniká program slavnostního předání

ocenění Neziskovka roku 2016, které proběhne 28. listopadu.

Vyhlášení Neziskovky roku 2017

Přihlašování do 5. ročníku ocenění bude spuštěno 5. června 2017. Sledujte náš web, přineseme podrobnosti.

Facebook